Estetika

Nasze fasady to nie tylko ciepłe i ładne przegrody zewnętrzne

Požiadavky na estetiku neznamenajú kompromis vo funkcii

Keď ľudia žijú a pracujú v esteticky príjemných priestoroch, cítia sa príjemne a sú motivovaní. Prostredie, v ktorom ľudia radi trávia čas, môže zlepšiť spoločenské vzťahy a je bezpečnejšie a zdravšie pre život. Aby architekti mohli vytvoriť inšpiratívne budovy, potrebujú flexibilné a esteticky univerzálne materiály, ktoré vytvárajú krásne priestory, ktoré sa môžu stať realitou pre všetkých. Vďaka kombinácii estetiky a vysokej funkcionality pri svojich výrobkoch,

ROCKWOOL może tworzyć te harmonijne przestrzenie, które również chronią i promują bezpieczeństwo przeciwpożarowe, właściwości akustyczne i termiczne, a także solidność i cyrkulację. Wykorzystaliśmy naturalne piękno i możliwości dostosowania kamienia, aby ułatwić architektom projektowanie i dostosowywanie w niemal nieograniczonej gamie kolorów, kształtów i form.

Spoznali ste, že?

Po uplynutí 25 rokov vytvára výstavba iba 5,5 % výdavkov na budovu? Zvyšných 86 % sú výdavky na prevádzku, vrátane účtov za energiu. Malá investícia do dizajnu a materiálov môže mať obrovský vplyv na prevádzkové výdavky.

UN City

For more information see: Permissions
Využívame 7 silných stránok kamennej vlny na riešenie najväčších globálnych problémov.

Sily ukryté v kamennej vlne

Zistite viac o silách ukrytých v kamennej minerálnej vlne.